logo

Перевезення техніки

Як безпечно та вигідно перевезти побутову техніку

перевезення техніки

Коли потрібне перевезення побутової техніки? Під час ремонту у квартирі, або офісному переїзді, або після шопінгу у будівельному гіпермаркеті, де продається техніка для дому. Іноді потрібна доставка партії вантажу при обладнанні нового готелю чи ресторану. Зрозуміло, що багато одиниць техніки в салоні легкового автомобіля не перевезеш, вони вимагають особливого паковання та розміщення під час транспортування.

Ми допоможемо тобі недорого перевезти велику та дрібну побутову техніку, а саме:

 • list item

  телевізори та домашні кінотеатри

 • list item

  холодильники та морозильні камери

 • list item

  газові та електроплити

 • list item

  пральні та посудомийні машини

 • list item

  водонагрівачі та опалювальні котли

 • list item

  обладнання та меблі для ресторанів, кафе тощо

Можна замовити вантажне таксі для доставки маленької партії техніки для компанії.

Ми працюємо як і з фізичними, так і юридичними особами. Першим зі згаданих наші послуги можуть знадобитися при переїздах та покупках. Другим — допоможуть у веденні бізнесу при постачанні товарів у магазини та на склад.

Як здійснюється транспортування побутової техніки?

Один із найголовніших етапів перевезення, від якого залежить істотна частка її успіху, — це планування та підготовчі роботи. Ми пропонуємо вантажні автомобілі від 500 до 1500 кг: фургони, бортові, суцільнометалеві, тенти. Якщо є сумніви, який тип автомобіля вибрати — звертайся до служби підтримки.

Особливу увагу приділили складанню маршруту під час перенесення техніки. Він має бути максимально коротким та безпечним. Аналізуй навіть найдрібніші деталі майбутньої доставки, наприклад, ширину дверних прорізів, наявність вантажних та пасажирських ліфтів у будівлі тощо. Продумай, хто допоможе тобі завантажити та вивантажити ваготу. Замовлення послуг вантажників згодом можна буде зробити у нашому сервісі.

Велике значення має пакування вантажу. Для цього використовуй найнадійніші матеріали (гофрокартон, ПВХ-ущільнювач, стретч-плівка, будівельний скотч), вони здатні забезпечити повну безпеку виробу під час транспортування.

При розміщенні об'єктів у вантажному відсіку вони повинні бути надійно зафіксовані та закріплені, як правило, спеціальними ременями.

Певні види побутової техніки вимагають дотримання певних правил доставки.

Так, наприклад, якщо йдеться про транспортування холодильника, треба пакувати окремо всі полички та інші складові елементи, зафіксувати болтами компресор, а двері стяжними ременями. Оптимальне положення при перевезенні холодильника - вертикальне.

Посудомийні та пральні машини потребують перевезення з фіксацією дверей та місткостей для порошку, закріпленням всіх шлангів і кабелів.

При доставці плит одне з головних завдань — захист передньої поверхні, особливо в ситуації, коли вона керамічна. Ручки, розтиначі, піддони та інші знімні деталі демонтуються та перевозяться окремо. Дверцята закріплюються за допомогою скотчу.

Сучасні РК-монітори та телевізори надзвичайно чутливі не тільки до механічних впливів, на кшталт ударів, а й до вібрації. Саме тому важливо забезпечити їм якісне паковання.

Під час вантажоперевезення побутової техніки, то перед водієм стоїть завдання дотримуватися швидкісного режиму, уникати різких поворотів, вибоїн та зупинок.

Наші переваги:

 • 1

  безкоштовна та швидка подача від 15 хв

 • 2

  демократичні ціни – мінімальне замовлення від 380 грн

 • 3

  похвилинна оплата при простої

 • 4

  4 типи авто від 500 до 1500 кг, вибирай необхідний

 • 5

  замовляти вантажні перевезення можна по місту та області, а міжміські (від 100 км) - з оплатою маршруту лише в один бік

Якщо потрібне термінове перевезення побутової техніки в Києві або в будь-якому іншому місті України: Львові, Луцьку, Івано-Франківську, Трускавці, Рівному, Миколаєві, Вінниці, Чернівцях, Тернополі або потрібно дбайливо перевезти побутову техніку або будь-які речі в нову квартиру — звертайся до CarGoo!

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Відповіді на питання

Мені потрібна допомога вантажників для навантаження техніки, як це організувати?

Звернися до нас за одним із номерів: +38098-501-60-60; +38099-501-60-60; +38073-501-60-60. Компанія-партнер уточнить всі деталі бажаної послуги та надасть вантажників, а ми зі свого боку – вантажівку.

Якщо я замовив та сплатив побутову техніку в гіпермаркеті, чи може водій забрати її й доставити мені?

Поки що така послуга неможлива, оскільки за правилами сервісу, клієнт має бути в авто під час перевезення. Ми розуміємо, наскільки зручною була така послуга й вже шукаємо шляхи вирішення цього завдання.

Куди відвезти неробочу техніку?

Найкращим варіантом буде відвезти її на утилізацію. Для комплексної послуги з вантажниками, перевезенням та утилізацією звертайся за номером телефону, щоб ми оговорили всі деталі. А якщо ти вже домовився про все, крім перевезення, сміливо викликай вантажівку в CarGoo за демократичною ціною.

Скільки коштує вивезти техніку за місто?

Тариф залежить від відстані. Якщо відстань до 100 км, то розрахунок буде наступним: мінімальне замовлення + додаткові хв та км. Якщо понад 100 км, тоді розрахунок буде за міжміським тарифом, від 20 грн/км. Подача завжди безкоштовна. Розрахуй вартість перевезення тут.

У міжміському тарифі розрахунок відбувається лише за кілометрами?

Так, час на завантаження та розвантаження авто включено у вартість. А також ти оплачуєш дорогу лише в один бік – вигідно.