logo

Актуальні питання

Загальні

Клієнту

Водію

Тарифи

Чи є ви вантажним таксі?

Компанія CarGoo – більше, ніж вантажне таксі у Києві. Наш сервіс з'єднує водія та клієнта. Ми не обмежуємо тебе у виборі: замовляй перевезення вантажу на зараз чи на попередню дату. Також у нас можна замовити авто не лише для перевезень по місту, а й для обласних перевезень та по Україні. Ми пропонуємо вибір з 10 типів вантажних авто, тому CarGoo вирішує набагато більше запитів, ніж звичайне вантажне таксі.

Скільки коштує перевезти вантаж по місту?

Ціна на вантажне таксі залежить від типу вантажівки. Мінімальне замовлення від 450 грн. Воно складається з 5 км та 30 хв перевезення. Далі оплачуєш додаткові кілометри – від 14 грн та хвилини – від 5 грн. Маршрути понад 100 км розраховуються за міжміським тарифом – від 20 грн за км. Замовити недороге вантажне таксі – сплачувати послугу за фактом використання.

Які вантажі можна перевезти?

Перевезти можна все: будматеріали чи меблі, побутову техніку (холодильник, пральну машину) чи мотоцикл. Якщо твій вантаж потребує особливого типу завантаження або кріплення, вкажи це у коментарі до замовлення. Незабаром у сервісі будуть вантажники та додаткові послуги для твого комфорту.

Замовити вантажне таксі в CarGoo можливо лише у Києві?

Сервіс працює у будь-якій точці України, окрім тимчасово окупованих територій. Наразі ми орієнтуємося на Київ та Київську область. Вже виконуються замовлення у Львові, Херсоні, Харкові, Дніпрі, Одесі та інших містах України.

Як замовити послуги вантажного таксі?

Зареєструйся, вкажи адреси та тип вантажівки, отримай попередню вартість перевезення та підтверди замовлення. Сервіс працює цілодобово. Також розмістити замовлення можна телефонами +38098-501-60-60, +38099-501-60-60, +38073-501-60-60 з 9:00 до 20:00, ПН-НД.