Про нас

Ідея створення автоматизованого сервісу вантажних перевезень з'явилася ще у 2010 році. Тоді засновник сервісу був початківцем з організації та надання відповідних послуг. Довгий час клієнтам доводилося замовляти авто за допомогою диспетчерських служб. Потрібно було дзвонити у безліч компаній, аби знайти потрібний транспорт. За час роботи ми впевнилися, що замовникам досить часто потрiбнi перевезення якомога швидше. Також багатьом був не зрозумілий термiн “подачi” авто, який розраховувався як додаткова година до послуг перевезень. Що вже казати про поняття “мінімальне замовлення” - двi години роботи плюс подача. Зараз технологічний прогрес рухається вперед i ми створили онлайн-сервіс замовлення вантажних перевезень CarGoo.

Сервіс CarGoo змінює ринок вантажних перевезень!

З нами ти можеш швидко замовити потрібний транспорт з будь-якого пристрою. Відтепер подача стала швидкою, а розрахунок вартостi послуг вантажних перевезень став похвилинний, а не погодинний.

Водіям власних вантажівок або автопаркам легко заробляти з сервісом CarGoo пройшовши швидку і просту реєстрацію, отримувати замовлення в будь-якому куточку України.

Бізнесу ми надаємо нові можливості: зручне замовлення по безготівковому розрахунку, відслідковування авто з вантажем та досконалий звіт.

А найближчим часом ми реалізуємо ще багато функцій сервісу CarGoo, що значно автоматизує, стандартизує та полегшить замовлення та виконання вантажних перевезень.

icon

Наша місія

Розвиток транспортно-експедиційної сфери в Україні, шляхом оптимізації комунікації між замовником і перевізником.

icon

Наша стратегія

Об'єднання власників вантажних автомобілів, автотранспортних підприємств та замовників по всій Україні для досягнення мети сервісу CarGoo.

quote

Ми віримо, що прийшов час для змін транспортно-експедиційних послуг на новий, більш технологічний і сучасний рівень. Під час створення CarGoo для нас важливим було зберегти час і гроші наших користувачів.

Цінності CarGoo

icon

Сучасно

Мати всі вантажні авто в одному додатку.

icon

Швидко

Замовляти вантажні перевезення онлайн.

icon

Зручно

Слідкувати за прибуттям авто.

icon

Вигідно

Сплачувати похвилинно.

icon

Легко

Розраховуватися готівкою чи безготівковим розрахунком.

icon

На зв'язку

Сервісна та технічна підтримка, яка відповість на всі питання.

Стати частиною нашої команди

Маєш вантажне авто?

Отримуй та виконуй замовлення по всій Україні за власним графіком.

Завантажуй додаток та реєструйся: