logo
about us

Про нас

Ідея створення автоматизованого сервісу вантажних перевезень з'явилася ще у 2010 році. Тоді засновник сервісу був початківцем з організації та надання відповідних послуг. Довгий час клієнтам доводилося замовляти авто за допомогою диспетчерських служб. Потрібно було дзвонити у безліч компаній, аби знайти потрібний транспорт.

За час роботи ми впевнилися, що замовникам досить часто потрiбнi перевезення якомога швидше. Також багатьом був не зрозумілий термiн "подачi" авто, який розраховувався як додаткова година до послуг перевезень. Що вже казати про поняття "мінімальне замовлення" - двi години роботи плюс подача.

Зараз технологічний прогрес рухається вперед i ми створили онлайн-сервіс замовлення вантажних перевезень CarGoo.

Сервіс CarGoo змінює ринок вантажних перевезень!

 • list item

  З нами ти можеш швидко замовити потрібний транспорт з будь-якого пристрою. Відтепер подача стала швидкою, а розрахунок вартостi послуг вантажних перевезень став похвилинний, а не погодинний.

 • list item

  Водіям власних вантажівок або автопаркам легко заробляти з сервісом CarGoo пройшовши швидку і просту реєстрацію, отримувати замовлення в будь-якому куточку України.

 • list item

  Бізнесу ми надаємо нові можливості: зручне замовлення по безготівковому розрахунку, відслідковування авто з вантажем та досконалий звіт.

 • list item

  А найближчим часом ми реалізуємо ще багато функцій сервісу CarGoo, що значно автоматизує, стандартизує та полегшить замовлення та виконання вантажних перевезень.

icon

Наша місія

Розвиток транспортно-експедиційної сфери в Україні, шляхом оптимізації комунікації між замовником і перевізником.

icon

Наша стратегія

Об'єднання власників вантажних автомобілів, автотранспортних підприємств та замовників по всій Україні для досягнення мети сервісу CarGoo.

quote

Ми віримо, що прийшов час для змін транспортно-експедиційних послуг на новий, більш технологічний і сучасний рівень. Під час створення CarGoo для нас важливим було зберегти час і гроші наших користувачів.

Цінності CarGoo

Сучасно

Мати всі вантажні авто в одному додатку.

Сучасно

Швидко

Замовляти вантажні перевезення онлайн.

Швидко

Зручно

Слідкувати за прибуттям авто.

Зручно

Вигідно

Сплачувати похвилинно.

Вигідно

Легко

Розраховуватися готівкою чи безготівковим розрахунком.

Легко

На зв'язку

Сервісна та технічна підтримка, яка відповість на всі питання.

На зв'язку

Стати частиною нашої команди

Маєш вантажне авто?

Отримуй та виконуй замовлення по всій Україні за власним графіком.

phone-uk