logo

Вантажні перевезення у Хмельницькому

Замовляй вантажне таксі у Хмельницькому з будь-якого пристрою

Вантажні перевезення у Хмельницькому

Як організувати вантажні перевезення у Хмельницькому при виникненні відповідної необхідності? Сервіс CarGoo завжди прийде на допомогу у будь-якій з можливих ситуацій. Це більше, ніж просто платформа для вибору та замовлення вантажного таксі. З нами навіть такий нервовий захід, як переїзд, пройде максимально легко та невимушено. Чому ж мільйони українців вирішують замовити вантажне таксі у Хмельницькому саме через CarGoo? Це питання вимагає ретельного розгляду.

Платформа CarGoo стане в нагоді в наступних ситуаціях

Потреба у виклику вантажного таксі здатна виникнути у великій кількості випадків: від переїзду на нове місце проживання до транспортування великогабаритної побутової техніки.

Найчастіше клієнти CarGoo користуються сервісом для наступних завдань:

 • list item

  квартирний переїзд;

 • list item

  переїзд у новий офіс із транспортуванням усіх речей;

 • list item

  перевезення великої партії харчових продуктів;

 • list item

  перевезення габаритних автомобільних запчастин;

 • list item

  транспортування великої кількості харчових продуктів

Це не повний перелік ситуацій, в яких може стати в нагоді оперативний виклик вантажного таксі. Як би там не було, CarGoo дозволить у найкоротший термін вирішити будь-яку проблему, пов'язану з перевезенням габаритного вантажу.

Як замовити вантажне таксі через сервіс CarGoo?

Спеціально для зручності користувачів нашої платформи було розроблено мобільний додаток для Android та iOS. Втім, можна скористатися і сайтом, оскільки алгоритм дій при замовленні один і той же:

 • 1

  Вибрати відповідний автомобіль зі списку. Там представлено не лише опис технічних характеристик, а також фотографію транспортного засобу. Ця особливість дозволяє відразу здалеку помітити машину, що під'їжджає.

 • 2

  Вказати пункт «Звідки» поїде замовлене вантажне таксі та «Куди» має відправитися вантаж.

 • 3

  Вказати час та дату поїздки. Транспортування вантажу може бути як запланованою подією, так і виникнути абсолютно спонтанно. Для останнього випадку навіть є спеціальний пункт «Якнайшвидше».

 • 4

  Вказати додаткову інформацію, якщо це треба. Можна написати особливості транспортної розв'язки для подачі авто або інші дані.

 • 5

  Оформити замовлення.

Сервіс CarGoo дає можливість не перетворювати переїзд чи транспортування вантажів на багатоступінчастий продуманий захід. Викликати вантажне таксі тепер можна так само зручно, як і звичайне.

Чому клієнти вибирають платформу CarGoo?

Вже тисячі користувачів по всій країні зробили вибір на користь CarGoo. Згідно з нашими опитуваннями, найбільше їх приваблюють такі особливості:

 • 1

  Безкоштовна подача автомобіля. Якщо порівнювати з іншими перевізниками, у нас подача не є окремою послугою, яка потребує додаткової оплати.

 • 2

  Можливість оплатити замовлення як готівкою, так і за допомогою банківської картки. Клієнт може самостійно вибрати відповідний спосіб оплати.

 • 3

  Великий вибір автомобілів. Автопарк налічує понад 20 автомобілів із вантажопідйомністю в діапазоні від 500 до 1500 кілограм.

 • 4

  Похвилинний відлік очікування. На відміну від інших перевізників, що узагальнюють час очікування до години, наша модель більш чесна. Час простою рахується у хвилинах.

 • 5

  Лояльна цінова політика. Мінімальна вартість поїздки на 5 кілометрів тривалістю 30 хвилин складе лише 380 гривень. Це дуже зручно за умов переїзду на невеликі відстані.

Переїзд ще ніколи не був настільки зручним, як із сервісом CarGoo. Замовте вантажне таксі прямо зараз і переконайтеся у високій якості обслуговування самостійно.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500