logo

Вантажні перевезення в Івано-Франківську

Замовляй вантажне таксі в Івано-Франківську із будь-якого пристрою

Вантажні перевезення в Івано-Франківську

Хотіли б викликати вантажне таксі в Івано-Франківську, але не знаєте, куди звернутися? Сервіс CarGoo допоможе вам. Ми більше, ніж просто платформа на вибір і замовлення вантажного таксі. З нашою допомогою ви зможете перетворити переїзд на приємну та просту процедуру. Не вірите? Ми спробуємо вам довести протилежне.

У яких випадках варто звернутися за допомогою до CarGoo.ua?

Як часто плануючи переїзд, ви починали панікувати ще за тиждень або навіть місяць до самої події? Все через те, що потрібно було вчасно зібрати речі, викликати вантажний автомобіль, вантажників, точно розрахувати час і відстань, щоб вписатися в рамки бюджету. Що якщо ми скажемо, що тепер вам не варто перейматися цим?Платформа CarGoo максимально спростила процес виклику вантажного таксі та зробила все, щоб клієнту були зрозумілі умови співпраці.

Тепер ви можете замовити послуги вантажних перевезень в Івано-Франківську в таких ситуаціях:

 • list item

  переїзд офісу з одного бізнес-центру до іншого;

 • list item

  квартирний переїзд;

 • list item

  перевезення великої кількості товарів, наприклад, зі складу в магазин;

 • list item

  перевезення великогабаритних меблів;

 • list item

  перевезення великогабаритної електроніки (холодильники, пральні машини та інше).

Насправді, причини викликати вантажну машину можуть бути різні. Але, щоб не трапилося, ви завжди можете розраховувати на те, що з CarGoo машина приїде в рекордно короткий термін та безпечно перевезе необхідний вантаж.

Як викликати вантажне таксі CarGoo?

Бажаєте, щоб сервіс завжди був під рукою? Ми розробили для вас спеціальну мобільну програму, де всього в пару кліків ви зможете викликати вантажне таксі. Додаток абсолютно безкоштовний і доступний для телефонів на iOS та Android. Також можна замовити авто за допомогою сайту. Принцип замовлення нічим не відрізняється:

 • 1

  Вибираєте тип авто. Для більшої зручності ми додали фото кожного автомобіля та технічні характеристики. Це допоможе ще на етапі замовлення підібрати потрібний транспорт.

 • 2

  Вказуєте місце «Звідки» здійснюватиметься переїзд, а також місце «Куди» має слідувати вантажний автомобіль. Дані параметри допоможуть точно розрахувати кілометраж та визначити вартість доставки.

 • 3

  Вказуєте дату та час переїзду. Ви можете як заздалегідь запланувати подію, так і спонтанно зважитися на замовлення вантажного таксі.

 • 4

  У полі «Додаткова інформація про замовлення» можете вказати особливості та розмір вантажу, який плануєте перевозити, побажання до водія або будь-яку іншу інформацію, яку вважаєте важливою для цього замовлення.

 • 5

  Натискаючи кнопку «Прорахувати замовлення» ви отримуєте попередній розрахунок відстані та вартості послуг вантажоперевезення. Зазначимо, що ця сума включає розрахунок, виходячи з кілометражу. Якщо машина чекає на завантаження або розвантаження – тарифікація проводиться щохвилини (1 хвилина = 4 грн).

 • 6

  Якщо вартість доставки вас влаштовує, натискайте кнопку «Замовити авто». У полях вкажіть контактні дані, а саме номер телефону та ім'я. Наш менеджер за потреби зв'яжеться з вами, щоб уточнити деталі замовлення та повідомити про наявність авто.

Як бачите, процес замовлення авто дуже простий і не займе більше 2-3 хвилин. Якщо ви не любите телефонні розмови – вкажіть це у коментарі до замовлення, і ми не будемо вам передзвонювати, а просто подамо авто до вказаного місця.

Великий автопарк CarGoo

На сьогоднішній день у нашому автопарку налічується понад двадцять автомобілів вантажопідйомністю від 500 до 1500 кг. Тут кожен клієнт CarGoo знайде машину для своїх цілей. Усі авто нові (не старше 4-5 років), а також регулярно проходять ТО. Водії – професіонали з багаторічним досвідом вантажних перевезень, мають необхідну категорію та регулярно проходять підтвердження кваліфікації.

Вибираючи вантажне таксі за допомогою сервісу CarGoo, ви можете бути впевнені у надійності, швидкості та доступності вантажних перевезень в межах України.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500