Вантажні перевезення у Дніпрі

Замовляй вантажне таксі у Дніпрі з будь-якого пристрою

Вантажні перевезення у Дніпрі

Цікавлять вантажні перевезення у Дніпрі? Ви хотіли б замовити вантажний автомобіль для переїзду з одного житла в інше? Плануєте перевозити великогабаритну техніку чи меблі? Незалежно від того, для яких цілей вам знадобився вантажний автомобіль, CarGoo стане вашим надійним партнером і помічником.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

від 380 
СУЦІЛЬНОМЕТАЛЕВИЙ ФУРГОН
вантажопід'ємність500 кг
Довжина1.6 м
Ширина1 м
Висота1 м
Об'єм1.6 м3
1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто20 грн

Чим ми можемо вам бути корисними?

Послуги сервісу CarGoo можуть стати в нагоді, як приватним клієнтам, так і організаціям. Найчастіше ми допомагаємо клієнтам вирішити такі завдання:

 • list item

  квартирний переїзд;

 • list item

  переїзд офісу – при цьому розмір компанії не має значення: ми допоможемо переїхати і невеликому офісу, і великій організації;

 • list item

  перевезення автозапчастин – актуальне для автосервісів, автомагазинів та власників складів;

 • list item

  перевезення великогабаритних меблів;

 • list item

  перевезення техніки будь-якої ваги, об’єму та розміру;

 • list item

  перевезення продуктів харчування та багато іншого.

Не знайшли свого завдання? Не біда! Наші менеджери завжди готові провести безкоштовну консультацію та допомогти з вибором автомобіля.

Як замовити вантажне таксі CarGoo?

Для того, щоб замовити вантажне таксі в Дніпрі вам потрібно або відвідати наш сайт, або скачати мобільний додаток. Який би ресурс ви не вибрали, принцип оформлення замовлення однаково простий і швидкий:

 • 1

  При замовленні таксі вкажіть місце, з якого планується виїзд, та пункт, до якого ви прямуєте. Це дозволить точно визначити кілометраж та вартість поїздки.

 • 2

  Виберіть автомобіль. На відміну від інших сервісів вантажоперевезень, ми вказали не просто сухі факти про технічні дані автомобілів, а й додали їх фото. Це дуже зручно, оскільки одразу бачиш, яку машину чекати.

 • 3

  Вкажіть дату та час подорожі. Особливість нашого сервісу в тому, що ви можете як спланувати переїзд і замовити таксі заздалегідь, так і зважиться на оформлення заявки спонтанно: машина буде подана вже через 15 хвилин!

 • 4

  Оформіть замовлення та дочекайтеся дзвінка нашого оператора. Він дізнається деталі поїздки і відповість на всі питання, що вас хвилюють.

Як бачите, процес оформлення заявки мало чим відрізняється від стандартного виклику таксі. Все це ми зробили спеціально, щоб полегшити ваш переїзд і перетворити його на приємну прогулянку.

Чому клієнти вибирають CarGoo?

Сервіс CarGoo є популярним по всій Україні, але саме у центральних регіонах отримав найбільшу довіру з боку клієнтів. Чому? Ми запитали про це у наших клієнтів і ось які переваги вони виділили:

 • 1

  Великий автопарк. Справді, у нашому автопарку перебуває понад 20 автомобілів вантажопідйомністю від 500 до 1500 км. Такий вибір дозволяє клієнтам підібрати саме той тип вантажного таксі, який їм потрібний.

 • 2

  Похвилинна тарифікація. На відміну від інших компаній вантажоперевізників, наш сервіс виступає за чесну співпрацю, тому тарифікація за очікування розраховується по хвилинах, а не годинах. Це дуже зручно, якщо машина чекала 5 або 15 хвилин, у такому разі ви заплатите лише за них, а не за повну годину.

 • 3

  Мінімальна сума замовлення – лише 380 грн. У цю суму закладено 30 хвилин та 5 км шляху. Виходить, якщо вам потрібно перевезти офіс з одного бізнес-центру до сусіднього, то ви впораєтеся із завданням за мінімальну ціну. Розумний підхід до планування бюджету.

 • 4

  Безкоштовна подача автомобіля. Вам більше не потрібно платити за подачу таксі – ми зробимо абсолютно безкоштовно.

Ціна за кілометр – лише 12 грн. Це мінімальна тарифікація в області, що дозволяє нам пропонувати ціни на послуги вантажного таксі на 5-10% нижче, ніж у конкурентів. Замовляйте вантажний автомобіль швидко та переїжджайте безпечно з CarGoo!