Вантажні перевезення у Львові

Замовляй вантажне таксі у Львові з будь-якого пристрою

Вантажні перевезення у Львові

Бажаєте замовити вантажне таксі у Львові? Потрібно швидко, а головне безпечно перевезти речі з пункту А до пункту Б? Не знаєте де знайти надійного перевізника? Вихід є – сервіс CarGoo допоможе перетворити переїзд на приємну прогулянку.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 330 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

від 330 
СУЦІЛЬНОМЕТАЛЕВИЙ ФУРГОН
вантажопід'ємність500 кг
Довжина1.6 м
Ширина1 м
Висота1 м
Об'єм1.6 м3
1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто20 грн

Сервіс CarGoo буде корисним у таких ситуаціях

Причин викликати вантажне таксі може бути безліч: від банальної купівлі великогабаритних товарів, до переїзду. Розглянемо основні ситуації, в яких вам буде зручно скористатися послугами CarGoo:

 • list item

  переїзд з одного офісу до іншого;

 • list item

  переїзд в іншу квартиру, будинок;

 • list item

  перевезення меблів: диван, шафа, ліжко – ви можете купити ці речі з рук та замовити вантажне таксі;

 • list item

  перевезення великогабаритної техніки: холодильник, телевізор, пральна машинка, бойлер та багато іншого;

 • list item

  перевезення будівельних матеріалів – актуальне для людей, які роблять ремонт;

 • list item

  перевезення автозапчастин;

 • list item

  перевезення продуктів харчування.

Це лише мала частина ситуацій, коли вам знадобляться вантажні перевезення у Львові. Щоб не сталося – пам'ятайте, що в CarGoo ви можете замовити вантажний автомобіль з мінімальним терміном подачі: всього 15 хвилин і авто буде в зазначеному місці.

Як ми працюємо?

Замовити вантажний автомобіль за допомогою сервісу CarGoo зможе навіть дитина. Адже зробити це дуже просто:

 • 1

  У додатку або на сайті CarGoo.ua натисніть кнопку «Замовити автомобіль». У формі, що з'явилася, вкажіть пункт А, з якого ви виїжджаєте, і пункт Б, в який ви їдете.

 • 2

  Виберіть машину. Для зручності користування ми не лише додали технічні характеристики автомобілів, а й зображення. Це особливо зручно, коли чекаєш на машину і хочеш знати, як вона виглядатиме.

 • 3

  Виберіть дату та час поїздки. Особливо зручно, що ми маємо функцію швидкої подачі авто – протягом всього 15 хвилин!

 • 4

  Оформіть замовлення.

Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 секунд, щоб уточнити деталі поїздки та підтвердити виїзд авто. Якщо у вас будуть запитання чи побажання, ви можете озвучити їх під час дзвінка.

Причини, через які клієнти вибирають CarGoo

Тисячі клієнтів по всій Україні вже встигли оцінити переваги нашого сервісу. Ми провели опитування та з'ясували, чому вони вибрали послуги вантажних перевезень саме у нас:

 • 1

  Безкоштовна подача автомобіля. На відміну від інших перевізників ми не беремо гроші за подачу авто.

 • 2

  Очікування вважається щохвилини, а не погодинно. Якщо ви раніше мали справу з вантажними таксі, то знаєте, що оплата за очікування береться погодинна і не важливо скільки часу стояла машина 10 хвилин або всі 60 – заплатити доведеться за повну годину.

 • 3

  Великий автопарк. Справді, наш автопарк налічує понад 20 авто вантажопідйомністю від 500 до 1500 кг. Клієнт при замовленні авто бачить не просто його технічні характеристики, а й фото самої машини.

 • 4

  Мінімальна сума замовлення – лише 330 грн. У цю суму входить 30 хвилин шляху та 5 км. Тому якщо вам потрібно переїхати в межах одного мікрорайону, ви можете зробити це з мінімальними витратами.

 • 5

  При замовленні в область оплата дороги здійснюється тільки в один кінець. Ми чесно співпрацюємо з клієнтами, тому якщо вам потрібно переїхати зі Львова до області (в радіусі 100 км), ми без проблем організуємо для вас вантажоперевезення, при цьому ви заплатите лише за дорогу в один кінець. Наприклад, в послугах інших перевізників оплачується дорога в обидва кінці.

Можна ще довго розповідати про зручність нашої програми, швидкість роботи, доступну вартість та інші переваги CarGoo. Але навіщо? Найкращою оцінкою буде ваша довіра до нас. Замовте вантажне таксі CarGoo вже зараз і організуйте переїзд легко і безпечно.