Вантажні перевезення в Одесі

Замовляй вантажне таксі в Одесі з будь-якого пристрою

Вантажні перевезення в Одесі

Шукаєте вантажні перевезення в Одесі? Хотіли б швидко та безпечно перевезти меблі, будматеріали та інші вантажі в межах міста чи області? Сервіс CarGoo готовий стати вашим надійним партнером та помічником.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 330 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

від 330 
СУЦІЛЬНОМЕТАЛЕВИЙ ФУРГОН
вантажопід'ємність500 кг
Довжина1.6 м
Ширина1 м
Висота1 м
Об'єм1.6 м3
1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто20 грн

У яких ситуаціях варто скористатися CarGoo?

Потреба перевезення великогабаритного і важкого вантажу може виникнути з різних причин. Ось лише кілька ситуацій, у яких наші послуги можуть бути вам корисні:

 • list item

  переїзд офісу;

 • list item

  переїзд із одного житла до іншого;

 • list item

  перевезення великогабаритної техніки: холодильники, пральні машини, телевізори та інше;

 • list item

  перевезення автозапчастин;

 • list item

  перевезення продуктів харчування, товарів з одного магазину до іншого.

У вас інша ситуація, яка потребує швидкої подачі вантажного автомобіля? Вранці вирішили навчитися грати на піаніно, а вже ввечері хочете забрати інструмент додому? Залишіть онлайн-заявку на CarGoo.ua або зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Ми будемо корисні у будь-якій ситуації!

Як ми працюємо?

Вам знадобиться всього 3 хвилини для того, щоб замовити вантажне таксі в Одесі за допомогою CarGoo

 • 1

  Вказуєте пункт А (з якого їхатимете) і пункт Б (до якого планується поїздка).

 • 2

  Вибираєте тип авто. Для більшої наочності ви бачите не тільки технічні характеристики, а зображення автомобіля, мінімальну вартість його замовлення.

 • 3

  Вибираєте час та дату поїздки. Зазначимо, що тільки у нас ви зможете замовити подачу авто для перевезення по місту та області вже через 15 хвилин!

 • 4

  Замовляєте авто.

От і все. Наш менеджер телефонує протягом 30 секунд після оформлення заявки, щоб уточнити деталі, а також підтвердити виїзд автомобіля. Як бачите, замовити вантажне таксі тепер так само просто, як викликати звичайне авто.

Чому клієнти вибирають CarGoo?

Без перебільшення, сервіс CarGoo вважається одним із найзручніших та найбезпечніших у сфері вантажних перевезень в Україні. Нашою особливою гордістю є великий автопарк, де представлені авто з вантажопідйомністю від 500 до 1500 кг. Ви побачите це, коли оформлятимете заявку.

Крім цього, ми не обмежуємо клієнтів у подачі автомобіля. З нами вам не потрібно заздалегідь планувати масштабний переїзд, адже ми подаємо вантажну машину протягом 15 хвилин. При цьому мінімальне замовлення складає всього 330 грн. У цю суму входить 30 хвилин та 5 км шляху. Додатковий час та кілометраж оплачується, відповідно до типу авто, яке ви оберете. Середня ціна за кілометр становить лише 14 грн. І найголовніше – подача автомобіля безкоштовна!

Пару слів про ціну

Вартість вантажних перевезень – ось що цікавить клієнтів найбільше. У цьому плані у CarGoo все прозоро і чесно. При оформленні заявки та виборі автомобіля ви відразу бачите мінімальну суму замовлення. Вона включає 30 хвилин та 5 км шляху. Далі клієнт оплачує кілометраж, а при розвантаженні авто тарифікація йде щохвилини. Це дуже зручно, оскільки в інших компаніях оплата йде погодинно і не важливо скільки часу ви витратили 10 або 45 хвилин – платити доведеться за повну годину. І ще один приємний бонус для мешканців області: при замовленні авто в область (в радіусі 100 км від центру) ви оплачуєте тільки дорогу в один кінець. Такий підхід до ціноутворення дозволяє нам пропонувати послуги вантажоперевезення на 5-10% нижче, ніж у конкурентів не лише у місті, а й в Україні. Замовляйте вантажне таксі у своєму місті за допомогою CarGoo, та переїжджайте легко, швидко та безпечно.