Вантажні перевезення в Сумах

Замовляй вантажне таксі у Сумах з будь-якого пристрою

Вантажні перевезення в Сумах

Де можна придбати вантажні перевезення в Сумах? Подібна потреба може виникнути раптово і з безлічі причин. Потрібно швидко забрати великогабаритну побутову техніку? Планується переїзд і місткий автомобіль може знадобитися будь-якої миті? У таких ситуаціях варто користуватися сервісом CarGoo. Дана платформа дозволить не тільки заощадити час та гроші, але також зробити такий дискомфортний захід, як перевезення вантажу, комфортним та легким.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

від 380 
СУЦІЛЬНОМЕТАЛЕВИЙ ФУРГОН
вантажопід'ємність500 кг
Довжина1.6 м
Ширина1 м
Висота1 м
Об'єм1.6 м3
1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто20 грн

У яких випадках найчастіше користуються сервісом CarGoo?

Сервіс для виклику вантажного таксі може стати в нагоді у безлічі ситуацій. Згідно з нашою практикою, найчастіше клієнти замовляють вантажне таксі в Сумах якщо:

 • list item

  необхідно перевезти велику партію товару зі складу;

 • list item

  виникла потреба у перевезенні габаритних автомобільних запчастин;

 • list item

  квартирний переїзд;

 • list item

  перевезення будматеріалів, коли ремонтні роботи у самому розпалі;

 • list item

  транспортування великої кількості оргтехніки під час перевезення офісу.

Це далеко не повний перелік випадків, коли замовлення вантажного таксі буде дуже доречним. Важливо пам'ятати, що, користуючись сервісом CarGoo, завжди можна бути впевненим в оперативній подачі транспорту в потрібне місце.

Як працює виклик вантажного таксі у сервісі CarGoo?

Якщо необхідно завжди мати під рукою сервіс для виклику вантажного таксі, можна скачати наш мобільний додаток для iOS та Android. З його допомогою можна в пару кліків замовити транспорт необхідної конфігурації. Втім, для цього можна скористатися сайтом. Принцип оформлення замовлення буде одним і тим же:

 • 1

  Виберіть відповідний автомобіль. Для зручності кожна машина в переліку має у своєму розпорядженні фотографію та опис технічних характеристик. Завдяки цьому користувач може підібрати транспорт під конкретне завдання.

 • 2

  Виберіть пункт, до якого має приїхати вантажне таксі та наступний пункт його призначення.

 • 3

  Виберіть дату та час подорожі. Ця особливість дозволяє викликати машину заздалегідь, якщо переїзд планується на майбутнє. Втім, якщо вантажне таксі потрібно терміново, слід вибрати пункт «Якнайшвидше» і воно прибуде через 15 хвилин.

 • 4

  Вкажіть додаткові вимоги. Клієнт вільний описати шляхи під'їзду до потрібного місця або характер об'єктів, що перевозяться.

 • 5

  Порахуйте замовлення. На основі введених даних система самостійно згенерує вартість подорожі. Якщо умови влаштовують, можна переходити до останнього пункту – оформлення замовлення.

Менеджер зв'яжеться з вами за 30 секунд після оформлення. Йому можна повідомити додаткові дані або ж отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Причини, з яких клієнти обирають CarGoo

Сотні тисяч людей по всій Україні вже гідно оцінили якість послуг, що надаються платформою CarGoo. Воно залишається високим за такими:

 • 1

  Швидка подача автомобіля. В умовах терміновості вантажне таксі буде подано вже за 15 хвилин після замовлення.

 • 2

  Можливість здійснити оплату, як за допомогою банківської картки, так і за допомогою готівки.

 • 3

  Лояльна цінова політика. Мінімальна вартість 30-хвилинної поїздки на 5 кілометрів становитиме лише 380 гривень. В умовах переїзду в рамках одного району це може бути дуже зручним.

 • 4

  Багатий вибір автомобілів. Можна підібрати транспорт під будь-яке завдання.

 • 5

  Похвилинна тарифікація. Ви заплатите тільки за ті хвилини, які водій реально чекає, а не за годину, як у інших перевізників.

Такий малоприємний та нервовий процес, як переїзд, у співпраці з CarGoo пройде легко та приємно. За такий підхід сервіс цінується клієнтами.