logo

Дачний переїзд

Дачний переїзд – замовити машину у компанії CarGoo.ua. Швидко, надійно, недорого.

дачний переїзд

Для багатьох людей дача або заміський будинок — це місця для усамітнення, відпочинку та релаксації від міської метушні. Але переїзд з одного місця на інше може стати справжнім випробуванням, особливо якщо йдеться про перевезення меблів та інших великих предметів. У таких випадках найправильнішим рішенням буде замовити машину для переїзду.

Дачні перевезення вимагають особливого підходу і уваги до деталей. Коли настає час для переїзду, багато хто замислюється, як спростити трудомісткий процес і зробити все максимально швидко? Все просто — достатньо зв'язатися з професійною компанією з організації вантажних перевезень CarGoo. Замовити дачний переїзд можна заздалегідь, щоб бути впевненим у доступності транспорту в потрібний день.

Машина для перевезення речей повинна бути відповідного розміру і оснащена всім необхідним для безпечного та ефективного транспортування речей. Компанія CarGoo надасть відповідну машину в зазначений час, навіть якщо ви скористаєтеся послугою «Подати протягом 15 хвилин». Досить зайти на сайт, вибрати авто потрібних габаритів і оформити замовлення. Менеджер зв'яжеться в рекордно короткий термін.

Важливо пам'ятати про те, що дачний переїзд — це не тільки перевезення меблів великих габаритів, а й інших речей: посуду, одягу, постільної білизни та багато іншого. Тому замовити дачний переїзд найкраще заздалегідь і врахувати всі деталі.

Вартість дачного переїзду

Щоб дізнатися точну вартість переїзду на дачу, зверніться до наших менеджерів. Вони врахують кількість і вид вантажу, наявність ліфта, відстань до дачі та інші деталі.
Ґрунтуючись на цих факторах, буде розрахована вартість, враховуючи:

 • list item

  відстань і час роботи машини;

 • list item

  обсяг вантажу, що перевозиться;

 • list item

  послуги вантажників;

 • list item

  додаткові послуги: пакувальні матеріали та збирання/розбирання меблів.

Просто виберіть зручну дату і час — все інше наша команда візьме на себе. Ми розробимо оптимальний маршрут, забезпечимо збереження ваших меблів, побутової техніки та всіх особистих речей, включно з книгами. Жодного клопоту — після завершення роботи вам залишиться тільки насолодитися відпочинком у колі сім'ї та близьких.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Відповіді на питання

Який розмір машини потрібен для дачного переїзду?

Розмір машини залежить від об'єму речей, які необхідно перевезти. Зазвичай для перевезення меблів та інших великих предметів потрібна вантажівка середнього або великого розміру.

Які послуги надаються при замовленні дачного переїзду?

При замовленні дачного переїзду зазвичай надаються послуги з пакування, навантаження, транспортування та розвантаження меблів та інших речей.

Як довго проходить дачний переїзд?

Час, необхідний для дачного переїзду, залежить від відстані між місцями, об'єму речей та інших факторів. Зазвичай це займає від кількох годин до одного дня.

Як перевозити домашні рослини та квіти?

Перевезення рослин можливе з урахуванням пори року. Влітку їх можна розмістити поруч з іншими речами та уникнути поливу перед перевезенням. Важливо також надійно закріпити дрібні горщики і підтримувати стебла. Зимовий переїзд вимагає особливої уваги: необхідно упакувати рослини для захисту від холоду.