logo

Перевезення меблів

Як безпечно та недорого перевезти меблі по місту чи Україні

перевезення меблів

Нові меблі у новій квартирі – мрія багатьох. Одним із кроків її здійснення буде покупка та перевезення меблів. У магазинах традиційно надають послугу доставки. Але іноді вона досить дорога або тебе не влаштовують терміни, які пропонує продавець. Тобі потрібне термінове перевезення меблів. Або буває, що в магазині тільки великі вантажні фургони, а ти купив один стіл й обирати таку машину невигідно. Саме в цих випадках ми пропонуємо для замовлення вантажних перевезень скористатися нашим сервісом CarGoo, який заощаджує твої гроші та час.

З новими меблями зазвичай простіше, їх пакує продавець. Твоє завдання лише правильно завантажити та закріпити їх у машині. Допомогти винести та завантажити можуть вантажники з магазину. Або ти можеш попросити водія надати тобі цю додаткову послугу за чайові.

Як підготуватися до перевезення

Якщо ти хочеш спакувати меблі самостійно, коли маєш квартирний чи офісний переїзд, попередньо придбай пакувальні матеріали:

 • list item

  картонні коробки

 • list item

  крафтовий папір

 • list item

  пухирчаста плівка

 • list item

  гофрокартон чи поролон

 • list item

  поліетиленові пакети

 • list item

  скотч

Витри пил на всіх твердих поверхнях, а тканинні варто порохотяжити. Потім демонтуй фурнітуру: ручки, скоби, ніжки, коліщатка. Склади її у пакети та підпиши, щоб легко знайти після переїзду. Зніми полиці та запакуй їх у картонні коробки. Туди ж дзеркала й скло, попередньо обгорнувши їх пухирчастою плівкою. Ізолюй їх м'якою тканиною чи поролоном.

Антресолі, тумби, комоди не вимагають розбирання. Досить зафіксувати ящики й повністю обгорнути повітряно-пухирчастою плівкою.

Корпусні великі шафи краще розібрати.

Правила послідовного пакування м'яких меблів:

 • 1

  пакування деталей із дерева

 • 2

  фіксація механізмів

 • 3

  обгортання захисною плівкою м'яких тканинних поверхонь

Крісла та стільці можна перевозити без розбирання.

Винос та перевезення меблів

Дуже важливим завданням є правильно винести упаковані речі з квартири або офісу. Заздалегідь попроси про допомогу друзів чи співробітників. Обов'язково виміряй дверні отвори у квартирі, під'їзді, офісі. Виміряй габарити меблів, щоб зрозуміти, чи зможуть вони без перешкод пройти повороти на сходах. Уточни який вантаж перевозить ліфт і наскільки широко відчиняються його двері. Якщо габарити завеликі, розбирай ваготу на окремі частини.

Машина для перевезення меблів

Щоб переїзд був вдалим перевезення потрібно робити на спеціалізованому автомобілі. Обираючи авто зупини свій вибір на тому, у якого є критий тент, що захищає від дощу та вітру. А також є ремені та джгути для щільної фіксації, дерев'яні відбійники на бортах кузова.

Переваги замовлення вантажівки у CarGoo

Недороге перевезення меблів можливе з CarGoo незалежно від того нова вона або б/в. Послуги нашого сервісу підійдуть для всіх.

Наші переваги перед іншими компаніями-перевізниками в Україні:

 • list item

  Можеш замовити машину на зараз або зробити попереднє замовлення на певну дату та час.

 • list item

  Вартість перевезення від 380 грн за шлях до 5 км та 30 хв з безкоштовною подачею. Далі розрахунок йде щохвилини, а не погодинно, а значить, тобі не доведеться переплачувати.

 • list item

  Перевезення не тільки містом, а й по області.

 • list item

  Служба підтримки швидко відповість на всі запитання.

 • list item

  Великий вибір типів автомобілів вантажністю від 500 до 1500 кг.

 • list item

  Швидке замовлення вантажного таксі онлайн - без дзвінків, заявок та листувань. Зайшов на сайт, розрахував попередню вартість, якщо підходить – замовив. Отримав дані водія та очікуєш на вантажний автомобіль.

Звернувшись до нашого сервісу, ти збережеш свій час та гроші.

CarGoo пропонує послуги перевезення меблів в:

та інших містах України.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Відповіді на питання

Чи можна перевезти меблі у власному авто?

Іноді це дійсно можливо. Наприклад, коли довжина або об'єм ваготи можуть розміститися в авто. Але не варто експериментувати, коли параметри вантажу більші за багажний відсік. Часто можемо побачити на дорогах: відкритий багажник з якого щось стирчить. Окрім того, що це небезпечно, це ще може видатись останньою поїздкою для шафи, стільця тощо. Тому об'єктивно оцінюй можливості своєї автівки й за потреби замовляй вантажівку у CarGoo за ціною як у кума, брата, свата.

При перевезенні меблів як правильно розмістити їх у багажнику вантажівки?

Почнемо з того, що ми рекомендуємо тарний спосіб перевезення, тобто меблі мають бути упаковані. Безтарний метод підходить для доставлення на утилізацію чи у ситуаціях, коли збереження зовнішнього вигляду – не пріоритет. При складанні ваготи у вантажівку дотримуємося правил:

• Тяжке знизу, те що легше – зверху;
• Щільно складаємо вантаж один до одного, щоб при перевезенні була мінімальна амплітуда коливань всередині кузова;
• Якщо щільно скласти не виходить, скористайся пасками для фіксації вантажу.

Чи можу я розрахуватися карткою за перевезення меблів?

Так, можливий безготівковий розрахунок. Для цього після завершення замовлення обери потрібний тип оплати. Дані твоєї картки надійно зберігає та обробляє наш партнер – сервіс WayForPay.

Скільки буде коштувати перевезення меблів б/в за місто, на дачу чи в село?

Якщо шлях займає більш ніж 100 км, тоді вартість розраховується за формулою: кількість км * ціну за км для вибраного типу авто, від 20 грн/км. Що зручно та вигідно, ти оплачуєш лише за шлях в одну сторону, хоч часто компанії-перевізники рахують у дві. Безкоштовно розраховуй вартість замовлення на нашому сайті та замовляй на потрібну тобі дату.

Як здати меблі на утилізацію чи переробку?

Перш за все пояснимо, що утилізація використовується у випадках, коли виріб неможливо здати на перероблення. Наприклад, дерево та метал можна здати на переробку, як і деякі види пластиків. А от тканинні вироби потрапляють на утилізацію. Тому спочатку звертай увагу на матеріали з яких зроблені твої меблі. Далі знайди станції для здачі необхідних матеріалів, якщо твої меблі можна розібрати. Або пункт, де приймають цілі меблі, там їх розберуть на складові та утилізують. Сплануй свій візит та замов вантажівку. Готово, ти на крок ближче до світлого та чистого майбуття!

Нас дуже тішить, що люди все частіше думають про майбутнє використаних речей. Не відвозять їх на звалище, а цікавляться куди вивезти, щоб не нашкодити планеті.