logo

Перевезення піаніно, рояля

Як послуги сервісу CarGoo довершать композицію "Доставка піаніно"

перевезення піаніно

Радісний момент для батьків – дитина пішла до музичної школи. У музичному магазині купили піаніно та потрібен автомобіль для доставки. Ціна перевезення піаніно в магазині тебе не влаштовує. Як варіант, ти можеш розглянути замовлення вантажного таксі зі швидкою подачею від 15 хв у сервісі CarGoo.

Перевезення б/в піаніно

Не завжди купують новий інструмент. Іноді купують із рук або дарують знайомі. Буває потрібно забрати чи відвезти інструмент до музичної школи. Можливо, ти сам гратимеш на концерті чи приголомшливій презентації та потрібне перевезення піаніно у Києві.

Як підготувати до перевезення рояль чи піаніно

Спочатку прибери всі предмети, що стоять на інструменті або всередині корпусу (банку з водою). Зніми та спакуй рухомі частини: педалі, ніжки, ударний механізм. Акуратно оберни їх пакувальним папером і склади в коробку. Це захистить деталі від механічних пошкоджень та перепадів температури.

Потім оберни декількома шарами повітряно-бульбашкової плівки піаніно або рояль, закріпивши її скотчем. Після чого, інструмент що транспортується, бажано ще запакувати в спеціальний чохол.

Винос інструменту з приміщення

Для прискорення процесу переїзду, перед тим як замовляти авто, ти можеш додатково зробити:

 • list item

  Прибрати всі меблі або інші предмети з перенесення піаніно.

 • list item

  Виміряти дверні отвори та розміри інструменту, що вивозиться. Можливо, доведеться знімати з петель двері або якщо вони подвійні, то відкрити й зафіксувати їх.

 • list item

  Знайти та запросити вантажників, від 3 до 5 осіб. Незабаром у нашому сервісі будуть вантажники й ти зможеш додати цю послугу в один клік.

 • list item

  Для винесення інструменту потрібні спеціальні ремені. Підготуй їх попередньо. Можеш з автомобільних ременів зробити великі петлі. Їх вантажники протягнуть під фортепіано й накинуть собі на плечі.

Кількість вантажників залежить від ваги об'єкта, що переноситься. Сучасне піаніно важить близько 150 кг, отже знадобиться два або три вантажники. Нести можуть удвох, але знадобиться ще людина для координації їхньої роботи. Він повинен спрямовувати їх рух та допомагати робити повороти на сходових майданчиках.

Рояль – це найважчий професійний інструмент. Його вага змінюється від 120 кілограмів у мінійону до 500 кілограмів у старовинного, концертного. Для перенесення такого інструменту потрібно 4-5 осіб.

Спуск фортепіано сходами

Якщо в будинку є вантажний ліфт, це полегшує спуск. А от якщо його немає, то доведеться спускати вручну. Дотримуйся наступних правил:

 • list item

  нести фортепіано декою до поручнів

 • list item

  підіймати одночасно та без ривків

 • list item

  корпус потрібно розташовувати вертикально, без нахилів убік, щоб запобігти падінню

 • list item

  періодично роби зупинки на відпочинок

Особливості перевезення

Обираючи машину для вантажного перевезення зверни увагу на суцільнометалевий тип авто або фургон.

Після подачі автомобіля та завантаження інструменту в кузов, дуже важливо правильно зафіксувати вантаж. Для чого за допомогою ременів закріпи піаніно вздовж борту у вертикальному положенні. Щоб уникнути потертостей, підклади поролон або товсту тканину там, де ремінь охоплює корпус інструменту.

Перевезення піаніно недорого з CarGoo

Ми розібрали основні питання щодо перевезення піаніно чи рояля. Залишилось замовити вантажне таксі. Ти можеш скористатися послугами нашої компанії та замовити вантажне таксі легко та просто, як по місту, так і по області. Зайди на сайт та у кілька кліків оформ замовлення.

Якщо вартість тебе влаштує, підтвердити замовлення. Ми цінуємо кожного нашого клієнта й готові допомогти тобі, відповівши на всі запитання у чаті підтримки чи телефоном.

CarGoo допоможе з перевезенням піаніно в:

та інших містах України.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Відповіді на питання

Куди вивезти зламаний інструмент?

Найкращий варіант – здати на утилізацію. Якщо ти домовився з пунктом прийому інструментів у своєму місті та вантажниками, сміливо замовляй вантажівку в CarGoo за оптимальною ціною.

Чи можна отримати комплексну послугу перевезення піаніно з вантажниками?

Так, комплексну послугу можна замовити телефонами: +38098-501-60-60; +38099-501-60-60; +38073-501-60-60. Ми уточнимо всі необхідні деталі та разом з компанією-партнером надамо послугу.

Скільки вантажників потрібно для перевезення піаніно та скільки це коштує?

Це залежить від того, скільки важить інструмент. В середньому один вантажник може підняти до 80 кг ваготи. Також потрібна ще одна людина для координації переміщення вантажників з піаніно. В середньому вартість вантажника від 150 грн/год. Щоб розрахувати вартість вантажників для перевезення саме твого інструменту звертайся за телефонами на сайті.

Хто відповідає за цілісність інструменту під час перевезення?

Водій слідкує за тим, щоб інструмент був надійно закріплений у кузові авто та за швидкісним режимом. Клієнт має бути присутнім під час перевезення, спостерігати за його виконанням. Клієнт відповідальний за свій вантаж та його цілісність.

Якщо інструмент завеликий для того, щоб його винести через двері та ліфт або є певні особливості транспортування?

Іноді отримуємо доволі непрості задачі для організації концертів, презентацій та інших особливих подій. Компанія-партнер допоможе зі спецтехнікою та іншими видами послуг. Пропонуємо індивідуальні рішення реалізації твого запиту, звертайся за телефонами на сайті.