logo

Доставка з Епіцентру

Доставка з Епіцентру додому або до місця будівництва. Будматеріали, побутова техніка, меблі, товари для саду та багато іншого.

доставка з Епіцентру

У торговельній мережі «Епіцентр» представлений величезний асортимент товарів для дому, дачі та будівництва, де ви знайдете практично все необхідне. Але виникає питання, як перевезти всі покупки доступно і недорого по Києву і по всій Україні, особливо якщо у вас немає власного автомобіля. Оптимальним рішенням в якості альтернативи самовивозу в такій ситуації буде замовлення послуг вантажних перевезень.

Компанія CarGoo — це ваш провідник у світі зручності та надійності транспортування товарів з гіпермаркету прямо до вас додому. Доставка із Епіцентру буде виконана якісно і в обумовлені терміни.

Переваги доставки

Кілька мішків з цементом, банок фарби і рулонів шпалер без зусиль помістяться в легковому автомобілі. Але, якщо йдеться про транспортування великогабаритних предметів, таких як гіпсокартон, дошки, двері, ламінат, лінолеум або великі обсяги сипучих сумішей — неможливо обійтися без вантажівки.

У звичайній вантажівці вагою дві тонни є можливість розмістити чотири стандартних палети і шість європалет. Кузови обладнані спеціальними кріпленнями для надійної фіксації вантажу, а також регулярно проходять технічний огляд. Це гарантує повну безпеку майна клієнта під час перевезення.

Якщо вам потрібна швидка доставка із Епіцентру, ми здійснюємо перевезення різних видів товарів, включаючи:

 • list item

  будівельні матеріали;

 • list item

  спортивні товари;

 • list item

  побутову техніку та меблі;

 • list item

  товари для дому, саду та багато іншого.

Просто зв'яжіться з нами і вкажіть бажаний час прибуття машини. Щоб забрати і перевезти товари, ми надаємо автомобілі із закритим кузовом. Це важливо, щоб ваша техніка, меблі та будматеріали були надійно захищені від дощу і пилу щільним тентом.

Як замовити доставку

Оформити замовлення легко: просто зателефонуйте за вказаним телефоном або оформіть замовлення онлайн у нашому додатку. Оскільки ми пропонуємо конкурентоспроможні тарифи і зручні способи оплати, вартість доставки з Епіцентру не вдарить по кишені.

Надаємо оперативний сервіс, гнучкий графік роботи, надійний транспорт, ринкові тарифи та виконаємо навантажувально-розвантажувальні роботи за запитом, з можливістю подачі транспорту протягом 15 хвилин і доступною доставкою в будь-який день тижня.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 380 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 4 грн. - 1 хвилина + від 12 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту12 грн
1 хв по місту4 грн
1 км міжмісто18 грн
від 380 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота0 м
об'єм0 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту16 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 500 

Відповіді на питання

Як дізнатися вартість доставки?

Ви можете дізнатися вартість доставки, зв'язавшись з нашим оператором за вказаним телефоном або залишивши запит на нашому сайті.

Від чого залежить вартість доставки?

У нас доступні замовлення як на міські, так і на приміські перевезення. Ціна залежить від декількох чинників: тривалість оренди, вид використовуваного транспорту, місцезнаходження пункту вивантаження, послуги вантажників та інші.

Скільки чекати на подачу машини?

Подача машини здійснюється протягом 15 хвилин. Рекомендуємо зробити замовлення заздалегідь, переважно за кілька годин до потрібного часу.

Скільки часу займає доставка?

Час доставки залежить від вашого місця розташування і графіка роботи компанії, зазвичай доставка займає до декількох годин.