logo

Офісний переїзд

Як зробити переїзд офісу простим, недорогим і навіть корисним

офісний переїзд Львів

Офісний переїзд створює чималий стрес для працівників компанії. Співробітники хвилюються та переживають, як упакувати меблі та техніку, замовити автомобіль, знайти вантажників, зібрати та завантажити документацію. Підготовка до переїзду потребує певних зусиль та досвіду. В Україні є організації, які пропонують професійний офісний переїзд під ключ, куди включені перераховані вище послуги. Зазвичай це коштує доволі дорого для замовника. Ми розповімо про варіант, як організувати перевезення офісу недорого.

Поради щодо переїзду офісу

Замовлення вантажного автомобіля

Перш ніж замовляти автомобіль, необхідно визначитися з об'ємом вантажу. Потім обирати машину з необхідними вантажністю та габаритами. Якщо вантажу багато, то потрібно замовити кілька вантажівок, отже, ціна переїзду офісу зміниться. При вантажоперевезенні на невеликі відстані, в межах одного району, можна замовити одну суцільнометалеву вантажівку або фургон і зробити 2-3 ходки.

Наш сервіс надає тобі можливість вибрати та замовити переїзд офісу на авто онлайн, без зайвої метушні та дзвінків.

Етапи оформлення замовлення:

 • 1

  вибір типу вантажівки, що підходить за параметрами

 • 2

  введення адрес у місті чи області

 • 3

  введення дати та часу подачі авто

 • 4

  розрахунок вартості та підтвердження замовлення

Вартість мінімального замовлення 450 грн.

Пакування меблів та документації

Офісний переїзд можна перетворити на класний тімбілдінг. Зібрати всіх співробітників, розподілити завдання, обов'язково призначити відповідального за планування та виконання перевезення офісу. Командна робота допоможе краще познайомитися між собою та позитивно вплине на атмосферу в колективі. А обіцяна винагорода — піца, після закінчення роботи буде приємним завершенням дня.

Перш ніж дружно розібрати шафи, обернути плівкою столи та скласти стільці в стопки, потрібно підготувати до перевезення документацію та особисті речі співробітників. У заздалегідь придбані фірмою коробки, кожен співробітник може спакувати свої речі, звільнивши ящики столів та тумб. Усі коробки варто підписувати.

Документацію та папери упаковувати окремо, обов'язково загорнути у захисну плівку та промаркувати коробки, щоб легко знайти необхідне на новому місці. Можливо потрібно попередньо розсортувати документи, непотрібні відправити на утилізацію, а важливі договори та контракти розмістити на якийсь час у банківському сейфі. Бажано скласти опис усієї документації, щоб після переїзду переконатися у тому, що все доїхало до нового місця роботи.

Всю техніку відключити від живлення, при необхідності від'єднати деталі, шнури. Обернути пухирчастою плівкою монітори та системні блоки, після чого сміливо пакуй в коробки, на які нанесені попереджувальні написи про дбайливе перенесення.

Квіти та інші рослини ліпше ставити у відкриті ящики та перевозити всередині салону автомобіля.

Про те, як правильно організувати перевезення меблів, техніки та холодильника, читай в інших статтях на нашому сайті.


Перевезення офісу може вважатися закінченим, коли всі вантажі доставлені в новий офіс, меблі зібрані, техніка розпакована й на робочих місцях є комп'ютери.

Якщо все робити відповідно до заздалегідь написанного плану, то переїзд офісу стане не нудною рутиною, а цікавим заходом для колективу. Щоб перевезення речей компанії в новий офіс зайняло лише один день, краще запланувати цей захід на вихідний. У вихідні, як правило, немає заторів на дорогах у містах. Ще один плюс — не треба зупиняти роботу організації. З понеділка всі співробітники можуть розпочати роботу та спілкуватися з клієнтами, робочий процес не буде порушений.

Бажаємо тобі швидкого переїзду, а ми будемо раді допомогти швидко знайти вантажне таксі для перевезення офісів.

CarGoo пропонує послуги офісного переїзду в:

та інших містах України.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 450 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 5 грн. - 1 хвилина + від 14 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту14 грн
1 хв по місту5 грн
1 км міжмісто20 грн
від 450 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота- м
об'єм- м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Відповіді на питання

Скільки коштує простій вантажівки під час офісного переїзду?

Вартість офісного переїзду розраховується похвилинно та залежить від типу вантажівки. Ціна від 5 грн/хв. Що значно дешевше, ніж погодинний стандартний розрахунок.

Що дешевше організувати перевезення офісу: більше вантажників та менше простій авто чи навпаки?

Питання з зірочкою, тому що все дуже відносно. Це залежить від вартості вантажників та того, наскільки ефективно використовується оплачуваний час.

Наприклад, 2 людини можуть завантажити авто за 3 години. Простій буде коштувати: 180 хв * 5 грн/хв = 900 грн.

Нехай 2 вантажники це зроблять за 2 год, враховуємо досвід та фізичну підготовку. Середня вартість вантажника 250 грн/год, мінімальне замовлення від 2-ох годин. Відповідно вартість послуг вантажників 1000 грн, додаємо вартість простою авто – 600 грн. Сума: 1600 грн.

Чого варто було очікувати, замовлення з вантажниками буде дорожчим, але швидшим та фізично легшим для тебе. Тому лише тобі обирати найкращий для себе варіант.

Чи потрібно бути присутнім під час офісного переїзду?

За правилами нашого сервісу, людина, що замовляє CarGoo, має бути під час завантаження авто, самого перевезення та розвантаження. Якщо ми говоримо про офісний переїзд, це може бути менеджер, який контролює процес від А до Я.

Як максимально швидко виконати офісне перевезення?

Детальна підготовка та оптимізація всіх процесів – запорука успішного та швидкого переїзду. Тут керуємося правилом «Сім раз відміряй, один раз відріж»:
• Порахуй всі речі, які необхідно перевезти;
• Замов достатню кількість пакувальних матеріалів зарання;
• Запакуй та проведи облік усіх речей;
• Замов авто та за необхідності вантажників. До часу подачі авто винеси всі речі на перший поверх, щоб швидко завантажити в авто, коли воно прибуде;
• Після перевезення звір наявні речі зі складеним раніше списком.

Що дешевше: викликати кілька вантажівок чи однією вантажівкою зробити кілька ходок?

Якби мова йшла про класичні вантажні перевезення з платною подачею, ми б відповіли: 100% одна. Але у CarGoo подача безкоштовна, тому розповідаємо про швидкий та бюджетний варіант далі.

Замов одну вантажівку на певний час, а другу з інтервалом на завантаження першої. Наприклад, перша вантажівка має бути о 12:00, за годину ти її завантажиш і на 13:00 можна замовити другу. Таким чином, ми економимо час, не чекаємо на розвантаження та повернення першої вантажівки. А також економимо на безкоштовній подачі, адже у випадку класичних вантажоперевезень, ми платили б за годину подачі для кожного авто. Другу вантажівку можна замовити за допомогою оператора.