logo

Таксі-мікроавтобус

У чому переваги оренди вантажного мікроавтобуса в CarGoo

таксі мікроавтобус

Оренда вантажного мікроавтобуса з водієм, послуга, що має попит. Вона потрібна при перевезенні великогабаритних вантажів: меблів, побутової техніки, обладнання, будматеріалів тощо. Замовлення мікроавтобуса часто потрібне при офісному або домашньому переїзді. Ми вже звикли онлайн викликати пасажирське таксі, зробивши пару кліків у смартфоні. Тепер у CarGoo, так само легко і просто, можна замовити вантажне таксі.

Таксі мікроавтобус – швидка доставка

Вантажні мікроавтобуси схожі зовні на пасажирські маршрутки, але їхнє основне призначення – доставляти вантажі. Суцільнометалевий кузов із задніми або бічними розсувними дверцятами дозволяє розміщувати різні габаритні предмети та товари. При цьому вантаж, що перевозиться, повністю захищений від дощу, снігу, сонячних променів і вітру.

Мікроавтобуси можуть перевозити:

 • list item

  запчастини, витратні матеріали

 • list item

  побутову техніку та електроніку

 • list item

  будматеріали

 • list item

  офісну техніку

 • list item

  меблі та предмети домашнього побуту

 • list item

  книги та документи

 • list item

  тренажери та обладнання для спортзалів

 • list item

  велосипеди та мотоцикли

 • list item

  садовий інвентар та ін.

Переваги вантажного таксі

Швидка подача. Від моменту замовлення мікроавтобуса до його приїзду проходить приблизно 15 хвилин. Якщо водій затримується в дорозі, він попереджає тебе про це.

Низька вартість оренди. Якщо ти шукаєш машину для перевезення кількох предметів, то орендувати велику вантажівку буде невигідно, дуже дорого. Ми пропонуємо демократичні ціни на оренду мікроавтобуси від 450 грн та похвилинну оплату. Значить, ти платиш лише за те, чим дійсно користувався.

Суцільнометалевий кузов, що захищає вантаж. Замовивши мікроавтобус, ти зможеш доставити обладнання або будматеріали, які не рекомендується перевозити у відкритому кузові. Дорогі та цінні речі, наприклад, такі як побутова техніка, краще везти у закритому кузові.

Маневреність. Невеликі габарити мікроавтобуса дозволяють йому пересуватися в обмежених для великих вантажівок місцях: дворах житлових комплексів, вузьких провулках, під арками. Йому легше знайти місце для паркування, і він може ближче під'їхати до місця завантаження або вивантаження. Автомобіль може проїхати там, де проїзд вантажного транспорту заборонено Правилами дорожнього руху. Мікроавтобус може заїхати в підземний паркінг, що часто просто необхідно в нових офісних та житлових будинках.

Швидкий. Швидкість руху та прохідність у цих автомобілів практично такі ж як у легкових авто. Такі параметри дають змогу зменшити час доставки.

Онлайн сервіс CarGoo – більше, ніж вантажне таксі

Наш сервіс працює цілодобово та без вихідних, тому ти можеш підібрати авто та перевезти свій вантаж незалежно від часу доби чи святкових днів

Є термінове замовлення вантажного авто, а також для тих, хто любить все планувати заздалегідь — попереднє замовлення. Також можна орендувати машину з водієм для міжміських вантажних перевезень. Особливість такої оренди полягає в тому, що клієнт платить за маршрут в один бік, якщо маршрут понад 100 км. Формула розрахунку вартості такої поїздки: загальний кілометраж * ціну км міжмісто для обраного типу авто. Мінімальна вартість км для міжміських перевезень Україною — 20 грн.

CarGoo пропонує широкий вибір автомобілів, вантажопідйомністю від 500 до 1500 кг. Вони можуть допомогти тобі практично в усіх ситуаціях. Незабаром будуть додані послуги вантажників, машини з температурним режимом, послуга водія-експедитора та багато іншого.

Ми раді постійній співпраці з компаніями. Оренда вантажного мікроавтобуса у Києві, Львові, Луцьку, Києві, Трускавці, Рівному, Миколаєві, Вінниці, Чернівцях, Тернополі, Івано-Франківську та інших містах України вже доступна на нашому сайті.

Замовляй вантажний мікроавтобус у будь-який зручний час та отримуй швидку та недорогу доставку вантажу!

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 450 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 5 грн. - 1 хвилина + від 14 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту14 грн
1 хв по місту5 грн
1 км міжмісто20 грн
від 450 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота- м
об'єм- м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Відповіді на питання

Чи можна орендувати вантажний таксі-мікроавтобус погодинно?

Наша бізнес-модель змінює ринок, щоб клієнт заощадив свої гроші. Ти можеш замовити вантажівку на будь-який потрібний тобі проміжок часу. Мінімальне замовлення 30 хв та 5 км, все що розраховується додатково по км та хв. Головне, що сплачуючи послугу за нашим тарифом ти матимеш велику вигоду.

Чи можна до оренди таксі-мікроавтобуса додати послуги вантажників?

Так, для цього потрібно звернутися телефонами: +38098-501-60-60; +38099-501-60-60; +38073-501-60-60. Це необхідно для уточнення деталей: що саме потрібно вантажити, чи є ліфт у будинку, чи доведеться скористатися сходами тощо. Завдяки цим деталям компанія-партнер зорієнтує тебе у вартості послуг.

Скільки коштує простій таксі-мікроавтобуса?

Завдяки нашому новітньому тарифу вартість буде розрахована похвилинно, 5 грн/хв. У той час як у звичайних компаніях вантажних перевезень година простою коштує як година перевезення, що невиправдано з точки зору витрат. Заощаджуй гроші, користуйся сучасним і зручним сервісом CarGoo.

У сервісі є тільки вантажні мікроавтобуси?

Наразі представлені 4 типи авто, вантажністю 500-1500 кг. Також є вантажно-пасажирські мікроавтобуси, якщо тобі потрібен саме такий, вкажи це у коментарях до замовлення. Пасажирські мікроавтобуси додавати поки не плануємо, тому що вже є автоматизовані сервіси, що пропонують такі послуги.

Як зробити замовлення таксі-мікроавтобуса заздалегідь на потрібну дату та час?

Так само як і звичайне замовлення. Після того як обереш машину, вкажеш адреси, зазнач необхідну дату подачі: натисни на дату, обери потрібний місяць та день, а потім час подачі авто. Пошук таксі-мікроавтобуса відбувається від розміщення замовлення до часу подачі. Якщо у зазначений час подачі авто не буде знайдено, замовлення перетвориться на термінове й буде на стадії пошуку ще годину.