logo

Перевезення холодильника

Бюджетне перевезення холодильника терміново чи заплановано, завжди з CarGoo

перевезення холодильника

Ти придбав новий холодильник і потрібно його швидко привезти у квартиру? Або вивезти старий агрегат на дачу, до села чи родичів. А можливо, у тебе маленький бізнес і ти купив холодильне обладнання, яке потрібно терміново доставити. Отже, тобі потрібне перевезення холодильника та треба замовляти вантажне таксі.

Рекомендації щодо перевезення

Перш за все вибери вантажний автомобіль, що підходить за габаритами. Використовуй наш сервіс CarGoo. Якщо перевозити агрегат за правилами, то потрібно це робити у положенні стоячи й в закритому кузові. Значить висота фургона буде для тебе визначальною величиною при виборі. Іноді можливе горизонтальне перевезення холодильника, але виконувати його варто лише лежачи на боці. При цьому трубки з фреоном, що виходять із компресора, повинні бути спрямовані вгору. У жодному разі не можна перевозити на передній або задній панелі. Ще варто пам'ятати про особливість техніки із системою No Frost – перевозиться лише вертикально.

У кузові обов'язково закріпи холодильник ременями та упорами, незалежно від того здійснюється перевезення холодильника лежачи або стоячи.

Вантажоперевезення має виконуватися з невеликою швидкістю руху.

Як приготувати холодильник до транспортування?

Не думати про пакування можна тільки при вивозі холодильника на утилізацію, коли вже не так важливо, чи буде він працювати надалі. Несправні холодильники немає сенсу вивозити на дачу й влаштовувати там звалище, доцільно його відвезти на станцію перероблення сировини. Це безпечно для природи й дешевше, ніж везти за місто.

В інших випадках варто подбати про правильне пакування, підготовку агрегату до транспортування, а також його становище у кузові.

Підготуй холодильник до перевезення заздалегідь:

 • 1

  дістань усі продукти та розморозь його

 • 2

  витри всі поверхні

 • 3

  вийми скляні полички й запакуй їх у плівку або папір

 • 4

  ящики закріпи скотчем

 • 5

  обов'язково зафіксуй компресор болтами, що забезпечить нерухомість двигуна

 • 6

  щільно прикрий дверцята, перетягни їх мотузкою або ременями

 • 7

  для збереження корпусу ретельно оберни його папером, повітряно-бульбашковою плівкою. Найкращий варіант — заводське пакування, що складається з пінопластових фіксаторів та картонної коробки

Готовий до переїзду холодильник виносити потрібно вдвох. Попроси допомоги у знайомих, друзів або запроси вантажників. Також можна попросити допомоги водія за додаткову фінансову винагороду. Нести техніку обережно, особливо на сходинках, без розгойдування.

Коли після перевезення вмикати холодильник

Після доставлення холодильного агрегату на нове місце, де він стоятиме, треба почекати від 5 до 24 годин, перш ніж його можна буде увімкнути. Час залежить від сезону. Взимку доведеться чекати довше, тому що через перепад температур утворився конденсат на внутрішніх деталях. Як правило, потрібно дочекатися поки він повністю випарується. Влітку дається час на рівномірне розподілення по системі холодоагенту, який збовтався під час переїзду. Докладніше про час очікування написано в інструкції до побутового приладу.

Переваги наших послуг

Щоб зберегти гроші та час, пропонуємо скористатися можливостями сервісу cargoo.ua, де ти зможеш:

 • 1

  вибрати вантажне таксі

 • 2

  розрахувати вартість перевезення холодильника

 • 3

  зробити замовлення

Скільки коштує перевезення залежить не лише від часу, а й від кількості кілометрів. До нього входять 5 км та 30 хв шляху, а вартість від 450 грн, що зовсім недорого у порівнянні з іншими сервісами. При перевезенні холодильника з одного міста до іншого або по області (на відстані від 100 км і більше), ти оплачуєш дорогу в один бік. Ціна від 20 грн за кілометр.

Щоб заощадити час та гроші, скористайся послугами компанії CarGoo!

CarGoo допоможе з перевезенням холодильника в:

та інших містах України.

Типи авто та тарифи на перевезення

Вартість авто - від 450 грн за перші 5 км та 30 хв. Далі, від 5 грн. - 1 хвилина + від 14 грн/км

Суцільнометалевий фургон

вантажопід'ємність

до 500 кг
до 750 кг
до 1250 кг
до 1500 кг

Габарити

довжина1.6 м
ширина1 м
висота1 м
об'єм1.6 м3

Тарифи

1 км по місту14 грн
1 хв по місту5 грн
1 км міжмісто20 грн
від 450 

Фургон

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота2 м
об'єм12 м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Бортовий

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота- м
об'єм- м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Тентований

вантажопід'ємність

1500 кг / 3 м
1500 кг / 4 м

Габарити

довжина3 м
ширина2 м
висота1.5 м
об'єм9 м3

Тарифи

1 км по місту20 грн
1 хв по місту6 грн
1 км міжмісто26 грн
від 600 

Відповіді на питання

Чи можна отримати комплексну послугу перевезення холодильника із вантажниками?

Так, для цього звернися за телефоном: +38098-501-60-60; +38099-501-60-60; +38073-501-60-60 та опиши свою задачу. Компанія-партнер надасть послуги вантажників, а CarGoo вантажівку за доступною ціною.

Як зробити термінове замовлення для перевезення холодильника?

Для цього натисни на 'Замовити перевезення'. Вибери тип вантажівки, введи адреси, час подачі автоматично встановлено на найближчий час. У коментарях зазнач, що ти перевозиш холодильник та інші особливості замовлення, якщо такі є. Підтверджуй замовлення, чекай на дані водія та орієнтовний час прибуття.

Як зробити попереднє замовлення на перевезення холодильника?

Для цього перейди на сторінку оформлення замовлення та введи всі необхідні дані. На етапі вибору часу подачі ти можеш помітити, що автоматично зазначено найближчий час. Натисни на поле з датою та вибери в календарі необхідну дату та час подачі авто. Готово! Коли знайдеться автомобіль, побачиш дані водія на сторінці замовлення.

Як дізнатися, якою буде ціна перевезення холодильника?

Для цього натисни на 'Розрахувати вартість', заповни всі дані замовлення та отримай попередню вартість. Дуже зручно, що для розрахунку не потрібна реєстрація, все для економії часу.

Чи може попередня ціна перевезення відрізнятися від фактичної?

Таке дійсно може бути. В розрахунок вартості входить перевезення та подача, час простою авто для завантаження та вивантаження оплачуються додатково, 5 грн/хв.

Також вартість може відрізнятися для попереднього замовлення. Тому що розрахунок часу транспортування відбувається на зараз. До часу виконання замовлення можуть змінитися погодні умови, дорожня ситуація тощо. Це означає, що може знадобитися інша кількість часу на виконання замовлення. Тішить, що оплачувати цей час потрібно похвилинно, а не погодинно, як у деяких транспортних компаніях.